Darmowa dostawa od 99 złotych.

Kolczyk Daisy Sapphire Crystal 5 mm BLOMDAHL

Kolczyk Daisy Sapphire Crystal 5 mm BLOMDAHL
  • nowość
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: BLOMDHAL

Opis

Kolczyk przekłuciowy BLOMDAHL "Daisy Sapphire/Crystal" 5 mm

Kolczyki do przekłuwania uszu marki BLOMDAHL z urokliwym motywem kwiatuszka "Daisy" o średnicy 5 mm. Zostały wykonane w całości z bezpiecznego plastiku medycznego i ozdobione wysokiej jakości kryształami Swarovskiego w kontrastowych odcieniach Sapphire (głęboki szafir) oraz Crystal (transparentny). Szwedzka marka Blomdahl, we współpracy z lekarzami dermatologami, stworzyła system, który zapewnia najwyższy poziom higieny i pełne bezpieczeństwo podczas oraz po zabiegu przekłuwania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim: Kolczyki z plastiku medycznego charakteryzują się całkowitym brakiem zawartości niklu (0% niklu). Dzięki temu całkowicie eliminują ryzyko rozwoju alergii kontaktowych, co czyni je najlepszym wyborem na pierwsze kolczyki dla małych dzieci oraz osób dorosłych o niezwykle wrażliwej skórze.

Najważniejsze cechy

  • Bezpieczny materiał: 100% plastik medyczny – jedyny materiał do przekłuwania uszu, który gwarantuje absolutne zero niklu.
  • Hipoalergiczne: Idealne dla alergików, dzieci oraz osób zmagających się z nadwrażliwością skóry.
  • Design: Kwiatowy wzór "Daisy" z mieniącymi się kryształami w eleganckiej kolorystyce Sapphire i Crystal o średnicy 5 mm.
  • Maksymalna higiena: Kolczyki są osadzone w jednorazowej, sterylnej kasecie, co całkowicie wyklucza ryzyko zakażenia podczas zabiegu.
  • Przemyślana budowa: Nieco grubszy sztyft (długość 9,5 mm) zapobiega przedwczesnemu obkurczaniu się kanału przekłucia, ułatwiając późniejszą wymianę biżuterii.
  • Szybsze gojenie: Opatentowana zatyczka Blomdahl zatrzymuje się na bezpiecznym końcu sztyftu, zapewniając stałą cyrkulację powietrza wokół rany.

Opis produktu

Kolczyk przekłuciowy Daisy Sapphire/Crystal 5 mm to niezwykle elegancka i wyrazista propozycja biżuterii, która łączy tradycyjny urok z głęboką, klasyczną kolorystyką. Środkowy kryształ oraz otaczające go płatki kwiatuszka w kolorach nasyconego szafiru i czystego kryształu wspaniale ze sobą kontrastują, przepięknie mieniąc się w świetle. Taki dobór barw nadaje kolczykom szlachetnego charakteru, dzięki czemu pasują one do każdej stylizacji – zarówno dziecięcej, jak i u osób dorosłych szukających bezpiecznej biżuterii na co dzień.

System przekłuwania uszu Blomdahl wyznacza najwyższe medyczne standardy w branży estetycznej. Wykorzystanie zaawansowanego plastiku medycznego gwarantuje, że kolczyki są wyjątkowo lekkie, nie obciążają ucha i zapewniają bezkompromisową wygodę noszenia, również podczas snu. Unikalna konstrukcja zapobiega zbyt mocnemu uciśnięciu płatka ucha przez zatyczkę, co drastycznie zmniejsza ryzyko powstawania stanów zapalnych i ułatwia codzienną pielęgnację oraz oczyszczanie świeżo przekłutego miejsca.

Specyfikacja

Nazwa produktu Kolczyk przekłuciowy Daisy Sapphire/Crystal 5 mm
Producent Blomdahl
Rozmiar części ozdobnej 5 mm
Długość sztyftu 9,5 mm
Kolor kamieni Sapphire (szafirowy) i Crystal (transparentny)
Materiał Plastik medyczny (0% niklu)
Zastosowanie Profesjonalny zabieg przekłuwania uszu, biżuteria hipoalergiczna dla dzieci i dorosłych

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

 

 

Darmowa dostawa

 

Profesjonalne doradztwo

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

Ibra Makeup

Marka, której zaufały tysiące klientek!

Bądź bliżej INNSI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl